Obserwuj nas na Twitterze

Zobacz temat

Awatar

ekranik.net Drukuj temat

Started by Mariolka123 on 07-05-2018 19:54

There are 7 posts in this thread and it was viewed 9873 times
Who posted:
  • Mariolka123 2
  • ikronson 2
  • Dominika3 1
  • Felipemasa 1
  • kiero25 1
Mariolka123
Serwis ekranik.net to polska telewizja online za darmo która w swojej ofercie prezentuje 80 kanałów telewizyjnych dostępnych w godzinach od poniedziałku do piątku 7.00 do 18.30 oraz w sobotę i niedzielę od godziny 7.00 do 14.00. Gwarancja świetnej jakośći oraz niezawodności podczas oglądania. Twoja telewizja niezależnie od miejsca zamieszkania na kompóterze, tablecie, komórce czy telewizorze.

Felipemasa
mi brakuje kilku kanałów których jestem fanem. Ale jakosć jest świetna polecamUśmiech

ikronson
co za bzdury. skasujcie te linki bo może i jakieś kanały działają, ale tylko i wyłącznie po uiszczeniu jakiejś kwoty. jest to telewizja płatna

Mariolka123
[b]ikronson napisał(a):[/b]

co za bzdury. skasujcie te linki bo może i jakieś kanały działają, ale tylko i wyłącznie po uiszczeniu jakiejś kwoty. jest to telewizja płatna

a co Ci tam nie działa facet ?

kiero25
tu nic nie działa

ikronson
może i działa, mariolko, ale za kasę. a tu jest strona z ''Darmowe...'' więc wynoś się stąd

Dominika3
Ten cały ekranik to śmiech na sali. Wykupiłam konto premium a kanałów i tak nie mam - a zapłaciłam za pełen dostęp! Nie polecam tych oszustów!!!!

Przejdź do forum: